VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Harfa Park VI

Harfa Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerský projekt Harfa Park VI je již šestou etapou velice úspěšných projektů, které byly realizovány doposud. Nový rezidenční dům tak navazuje na současnou novodobou výstavbu, která se nachází na Praze 9 Vysočany.

Součást předchozích bytových komplexů, které tvoří velice moderní a architektonicky zajímavý celek, kde nechybí dostatek zeleně, moderního návrhářství, dětských ploch a nejrůznějších obchůdků či restaurací.

K dispozici jsou vám byty, jejichž nedílnou částí jsou buď prostorné terasy, lodžie nebo balkony. Bytové jednotky, které přináší obytný prostor naprosto všem, ať už svobodným lidem, tak rodinám s dětmi. Šestá úspěšná etapa developerského projektu Harfa Park VI tak přináší.

icon
Dispoziční členění 1+kk až 4+kk
icon
Podzemní a venkovní garážové stání
icon
Velikost bytů od 36 m2 do 110 m2
icon
Bezbariérový přístup

Můžete se tak nastěhovat do velice lukrativní a žádané oblasti Vysočan, která je v neustálém rozvoji. Stát se součástí obřího bytového kompletu, v rámci jehož výstavby jsou použity kvalitní zděné materiály v souladu s novodobými architektonickými trendy.

Industriální čtvrť však není žádaná pouze kvůli modernímu a exkluzivnímu bydlení, nýbrž pro snadnou dostupnost všeho potřebného. V samotném centru developerského projektu Harfa Park je totiž připraven supermarket, restaurace, solárium nebo lékárna a domácí potřeby.

Městská hromadná doprava vám zajistí odvoz do centra za cca 12 minut. Kromě přilehlé zeleně se můžete kochat i říčkou Rokytkou nebo si zasportujete v blízkých centrech či na cyklotrase v okolí bytového domu.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.