VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Harfa Park VI

Harfa Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Vysočany se během několika posledních let řadí mezi velice lukrativní a oblíbenou část Prahy 9, která je určena k pohodlnému a ničím narušovanému bydlení. Dokonalým místem klidu a komfortu je bezpochyby developerský projekt Harfa Park VI, respektive šestá etapa velice úspěšného projektu výstavby bytových komplexů.

A nutno podotknout, že situování těchto bytových jednotek je více, než zřejmé. Na dosah ruky totiž máte vše potřebné od sportovních aktivit, přes přírodu a možnost bezstarostného nakupování.

img

Občanská vybavenost v okolí domu

Již samotné seskupení těchto bytových komplexů zajišťuje velice příjemné vymoženosti současného světa. Každého jistě potěší následující.

Pod Harfou, Praha, 19000 Zobrazit na mapě

Sportovní aktivity, kultura a zábava

Developerský projekt Harfa Park VI samozřejmě nezapomíná ani na sportovní vyžití, které je realizováno prostřednictvím blízkých sportovišť, ale i nedalekou cyklostezkou. Příjemným procházkám či běhu se ostatně můžete oddávat také v prostředí říčky Rokytky.

Nedaleko je nová multifunkční hala O2 Aréna a s pomocí veřejné dopravy se dostanete do centra města za necelých 12 minut. Využít můžete trasu linky B - Vysočanská a tramvajové linky č. 8, 25, 52. Právě tam se lze oddávat dalším kulturním a zábavním činnostem. Harfa park je tak umístěn v naprosto dokonalé a žádané lokalitě, která vám nyní předkládá možnost nákupu jednoho ze 119 bytů, v rámci developerského projektu Harfa Park VI.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.