VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Harfa Park VI

Harfa Park

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Vybrali jste si některý z nabízených bytů v šesté etapě projektu Harfa Park? Rozhodli jste se pro jeho koupi? Poté Vám můžeme konkrétní byt zarezervovat na základě ústní dohody po dobu tří dnů. Během této doby si můžete vyřídit veškeré potřebné záležitosti. Následně je nutné vyplnit rezervační smlouvu, kterou naleznete na těchto stránkách. V té naleznete informace o rezervaci bytu včetně výše rezervačního poplatku.

Následně je nutno podepsat smlouvu o smlouvě budoucí kupní, která řeší platební podmínky konkrétní nemovitosti. I když je kupní smlouvě velmi blízká, o samotnou kupní smlouvu se ještě zdaleka nejedná. V této smlouvě se budoucí prodávající a kupující zavazují k tomu, za jakých podmínek bude uzavřena kupní smlouva.

Poslední ze série smluv je kupní smlouva, díky které je předmět prodeje/koupě převeden na kupujícího. Zde je již přesně specifikována konkrétní výše ceny a nemovitost.


Standardní splátkový kalendář

Standardní splátkový kalendář rozvrhne finální cenu nemovitosti do tří splátek. Jako první je nutno složit rezervační poplatek, který činí 100 000 Kč a je splatný po podpisu Rezervační smlouvy. Druhá část tvoří 20 – 90 % z kupní ceny nemovitosti, tu je nutno uhradit po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Jako poslední je pochopitelně nutno uhradit doplatek, který je individuální (dle výše druhé zálohy). Doplatek je splatný po zaslání písemné výzvy k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky.


Nabízíme nadstandardní služby

Pokud chcete poradit s financováním Vaší nemovitosti, máte nejrůznější otázky, případně chcete využít služeb realitních a finančních specialistů, i v této oblasti Vám podáme pomocnou ruku. Spolupracujeme s řadou profesionálů, kteří Vám rádi poradí s pronájmem, prodejem, koupí nebo financováním Vašeho nového bydlení.

Nevyhovuje Vám standardní splátkový kalendář?

Pokud Vám nevyhovuje výše navržené řešení standardního splátkového kalendáře, můžeme Vám nabídnout také další specifické varianty splácení. Tyto informace je však nutno probrat na osobní schůzce s naším prodejním poradcem.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.